Strona główna » Baza Wiedzy » Artykuły FPL
A | A | A

Baza Wiedzy

Kontakt: (42) 6 300 900

Artykuły FPL

12Następna 

Chcę i powinienem to zrobić, czyli…

…inspirujący tekst o tym, jak kreować zaangażowanie pracowników. Co zrobić, kiedy pragnie się tego, co wydaje się najtrudniejsze do osiągnięcia? Dla organizacji i menedżerów takim marzeniem coraz częściej są zmotywowani i odpowiednio zaangażowani pracownicy. Zapraszamy do lektury:

Ekspert FPL o znaczeniu inteligencji emocjonalnej dla kariery i organizacji

Tekst Piotra Rydzewskiego, naszego specjalisty w zakresie badania i rozwijania kompetencji emocjonalnych – przedstawiony pod wymownym tytułem ,,Nie wińmy prognozy pogody za deszcz – to głos praktyka na temat sukcesu w pracy ludzi inteligentnych emocjonalnie".

Kompendium "Kadry w Polsce 2011"

Mamy przyjemność poinformować, że w wydanym w kwietniu kompendium „Kadry w Polsce 2011” (prestiżowym magazynie przygotowywanym raz w roku przez Nowoczesną Firmę) został opublikowany materiał prezentujący projekt EFS, jaki realizowaliśmy dla INVEST-BANK SA.

Jak zmaksymalizować szanse na uzyskanie dofinansowania szkoleń

Odwołując się do własnej praktyki i doświadczenia zdobytego w czasie realizacji kilkunastu projektów szkoleniowych dotowanych z funduszy unijnych, przedstawiam – w bardzo ogólnym zarysie – kilka istotnych kwestii, które warto uwzględnić decydując się na podjęcie starań o uzyskanie wsparcia na efektywny rozwój pracowników i wzmocnienie organizacji. EFS otwiera swoje zasoby przed tymi firmami, które chcą inwestować w doskonalenie swoich kadr, a jednocześnie potrafią przedstawić argumenty uzasadniające potrzebę wprowadzania tych zmian i są w stanie zapewnić właściwą, zgodną z wymaganymi procedurami realizację projektu. 

Bycie dobrym liderem – czy z tym można się urodzić?

Artykuł Prezes Jolanty Krokowskiej w magazynie Personel i Zarządzanie pt.: „ Liderzy rodzą się w procesie własnego rozwoju”. 

Czy w dobie kryzysu warto motywować pracowników? Zdecydowanie tak!

Wielu pracodawców zastanawia się czy w czasie kryzysu gospodarczego motywowanie personelu ma sens. Nasi eksperci twierdzą, że to właśnie dzięki mądrym decyzjom lojalnych i zmotywowanych  pracowników firmy są w stanie przejść przez tę sytuację obronną ręką. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury.

Ryzyko i sukces w szkoleniach

Ten istotny i aktualny temat budzi wiele emocji. W ramach dyskusji o rozwiązaniach typu success fee, podjętej na łamach kompendium Szkolenia w Polsce 2012, znajdziemy m.in. wypowiedź Ewy Bartczak, Menedżera ds. Projektów Rozwojowych w FPL. Zachęcamy do lektury.

Jak firmy przygotowują się na drugą falę kryzysu?

Jolanta KrokowskaW lutowym numerze Personelu i Zarządzania rubrykę Opinie otwiera wypowiedź Prezes FPL Jolanty Krokowskiej, będąca refleksją na redakcyjny temat „Jak firmy przygotowują się na drugą falę kryzysu?” … 

ATLAS i FPL o sojuszu strategicznym w organizacji

Personel i Zarządzanie

Polecamy lekturę wywiadu w grudniowym numerze Personel i Zarządzanie. Zachęcamy do chwili refleksji nad korzyściami, jakie każdej organizacji może przynieść odpowiednia, skuteczna współpraca w ramach sojuszu strategicznego między Zarządem, Działem HR i Pionem Sprzedaży…

Komentarz Prezes Jolanty Krokowskiej w Home&Market;

W rankingu firm szkoleniowych opublikowanym przez magazyn Home&Market, FPL uplasował się na siódmej pozycji według wielkości przychodów w Polsce. W numerze wrześniowym ukazał się jednocześnie komentarz Prezes Jolanty Krokowskiej dotyczący aktualnej sytuacji na rynku szkoleń – o wypowiedź tę zostaliśmy poproszeni przez Redakcję Home&Market. 

12Następna 
+