Strona główna » Aktualności » Aktualności » Rozwój studentów Politechniki Łódzkiej
drukuj | A | A | A

Aktualności

Kontakt: (42) 6 300 900

Aktualności

Rozwój studentów Politechniki Łódzkiej

Już po raz kolejny mamy przyjemność poinformować o kontynuacji współpracy z Politechniką Łódzką, przy rozwoju osób z talentami w dziedzinie sprzedaży. W ramach wyspecjalizowanych studiów podyplomowych z Zarządzania Sprzedażą, zrealizujemy w tym roku certyfikowany kurs FPL Sales® dla wszystkich studentów tego kierunku. Dzięki temu otrzymają oni możliwość poznania renomowanej metodyki prowadzenia procesu sprzedażowego, tak istotnej dla efektywnego zarządzania zespołami handlowymi.

FPL Sales® to zaawansowany system sprzedaży, który krok po kroku uczy zespoły handlowe jak efektywnie prowadzić sprzedaż, w uporządkowany i usystematyzowany sposób. Dzieląc proces handlowy na kolejne jego części, od efektywnego prospektingu i klasyfikacji potencjalnych Klientów, aż po domykanie transakcji i obsługę posprzedażową, sprawia, że wykonywane przez Handlowców działania są uporządkowane i ustrukturyzowane. Dodatkowo, osoby pracujące w systemie FPL Sales®, posiadają umiejętności przezwyciężania zastrzeżeń i obiekcji Klienta oraz radzenia sobie z negatywnymi emocjami pojawiającymi w się podczas pracy pod presją.

Uczestnicy warsztatów przyswajają techniki radzenia sobie z najczęściej pojawiającymi się wyzwaniami na każdym z etapów procesu. Dodatkowo uczą się, jakie elementy spełnić oraz jakie działania wykonać, aby możliwym było przejść do kolejnego etapu procesu. Filozofią FPL Sales® jest założenie, że na każdym z kolejnych etapów wymagana jest coraz mniejsza praca, a domknięcie transakcji, przy wypełnieniu z sukcesem wszystkich kroków z etapów poprzednich, nie powinno być problemem.


Cieszymy się, że tak renomowana uczelnia jaką jest Politechnika Łódzka po raz kolejny powierzyła nam rozwój swoich studentów w tak ważnej dziedzinie jaką jest Zarządzanie Sprzedażą.

+