Strona główna » Aktualności » Aktualności
A | A | A

Aktualności

Kontakt: (42) 6 300 900

Aktualności

123| ... |8 Następna 

Rozwój studentów Politechniki Łódzkiej

2018-07-15

FPL, w ramach wyspecjalizowanych studiów podyplomowych z Zarządzania Sprzedażą, kontynuuje współpracę z Politechniką Łódzką, przy rozwoju osób z talentami w dziedzinie handlu.

Testy psychometryczne w biznesie

2018-03-11

Docenienie znaczenia kompetencji miękkich pracowników w biznesie, przyczyniło się do popularyzacji narzędzi ich diagnozowania. W jaki sposób wykorzystywać testy psychometryczne podczas procesów rekrutacji i rozwoju zasobów ludzkich?

Jak dobrze przygotować program rozwojowy?

2016-04-28

Rynek pracy jest coraz bardziej dynamiczny, dlatego ważne jest ustawiczne kształcenie pracowników oraz przygotowywanie ich do zmian. Istotne jest zarówno rozwijanie umiejętności technicznych, jak i kompetencji miękkich.

Pigułki sukcesu

2016-02-11

Warsztaty podnoszące kwalifikacje pracowników są niezbędne w każdej organizacji. Jednak nie zawsze firmy mogą pozwolić sobie na kilkudniowe i długotrwałe zajęcia szkoleniowe. Obecnie, jednymi z ciekawszych rozwiązań, które pozwalają wzbogacić zestaw stosowanych narzędzi rozwoju są warsztaty w postaci "pigułek".

Życzenia od FPL

2015-12-10

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Zespół FPL życzy Państwu spokoju i pogody ducha. Aby ten szczególny czas był pełen rodzinnego ciepła, miłości i refleksji...

Wartość kompetencji osobistych w zawodzie handlowca

2015-06-09

Rekrutując pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego firma powinna w sposób jasny i przejrzysty zdefiniować, jakie kwalifikacje musi posiadać kandydat, a także określić jego kompetencje osobiste. To właśnie predyspozycje osobiste są bardzo istotne w branży handlowej.

Kolejne osiągnięcia w projektach EFS

2015-03-31

W związku z realizacją projektów rozwoju pracowników w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, FPL może pochwalić się nowymi sukcesami.

Międzynarodowe projekty HR

2015-02-20

Coraz częściej działania firm w obszarze HR są projektami globalnymi, obejmującymi wiele krajów. W ostatnim czasie FPL realizował międzynarodowe projekty dla takich organizacji jak TRW, Pepco czy Kerr.

W co inwestować w 2015 roku? W relacje.

2015-01-19

Zdaniem pracodawców najważniejsza u handlowców jest umiejętność budowania relacji z klientem. Ten wniosek z przeprowadzonych przez nas badań warto przypomnieć na progu tego rozpoczętego roku, kiedy menedżerowie i handlowcy myślą o nowych celach i możliwościach sprzedażowych.

Przyszłość sprzyja zaangażowanym

2014-12-05

Nadchodzący rok, to dla każdej Organizacji kapitał 365 nowych, niepowtarzalnych dni – warto więc zadbać o to, by spełniły się pokładane w nich oczekiwania. 

123| ... |8 Następna 
+