Strona główna » Projekty Unijne » Doświadczenie EFS
drukuj | A | A | A

Projekty Unijne

Kontakt: (42) 6 300 900

Doświadczenie EFS

FPL wspiera rozwój osób i organizacji poprzez współpracę z firmami i menedżerami, którzy podobnie jak my, cenią zaangażowanie, skuteczność i gotowość do podejmowania wyzwań, a myśląc o przyszłości, myślą o ludziach, których kompetencje tę przyszłość kształtują. Efektem tak rozumianej współpracy jest między innymi kompleksowa realizacja projektów rozwoju pracowników w ramach EFS. Doświadczenie w tym zakresie FPL zdobył wdrażając wiele projektów rozwojowych dla czołowych na polskim rynku firm, ponosząc przy tym całkowitą odpowiedzialność za złożenie wniosku, a następnie za jego realizację, szkolenia, coaching, zarządzanie i rozliczenie każdego z projektów.

W latach 2004-2013 FPL zrealizował 23 projekty szkoleniowe w ramach SPO RZL i PO KL m. in. dla firm: Bacha, TRW, Bader, Parker, Sita, Atlas, Invest-Bank, S.C. Johnson, Henkel, Organika. Łączna wartość wszystkich projektów pozyskanych przez FPL to ponad 38,5 miliona PLN. na doświadczenie składa się zarówno liczba przeszkolonych osób jak i dni szkoleniowych.

 

EFS

 

Biorąc pod uwagę liczbę projektów współfinansowanych przez EFS oraz wielkość dotacji pozyskanych dla szkolonych przez nas firm, jesteśmy jednym z krajowych liderów - w ramach konkursu „Dobre praktyki EFS” organizowanego przez Ministra Rozwoju Regionalnego, FPL otrzymał zaszczytny tytuł NAJLEPSZA INWESTYCJA W CZŁOWIEKA.

Zadaj pytanie

Więcej informacji

+