Strona główna » FPL » Wyróżnienia
drukuj | A | A | A

FPL

Kontakt: (42) 6 300 900

Wyróżnienia

 

ISO

 

 

 

 

 

 

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 potwierdzający
wysoki standard norm zarządzania jakością.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  Dyplom

 

 

 

Wyrożnienie dla FPL - NAJLEPSZA INWESTYCJA W CZŁOWIEKA w ramach konkursu "Dobre praktyki EFS" organizowanego przez Ministra Rozwoju Regionalnego.

 

 

 

 


 

 

 

Certyfikat

 

 

 

 

Potwierdzenie wpisu FPL Sp. z o.o. do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

FPL otrzymał zaszczytne wyróżnienie za najlepsze innowacyjne pomysły w konkursie „Lider Rynku Lokalnego 2012”, zorganizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Łodzi we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą.

 

 

 

 

 


 

 

Fundusze Europejskie opublikowały ogólnopolski ranking Najskuteczniejszych Firm Doradczych w 2011 r.

Z satysfakcją odnotowaliśmy fakt, że w Kategorii POKL (Program Operacyjny Kapitał Ludzki) pod względem liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania, FPL uplasował się na miejscu 7, a pod względem dotacji zakwalifikowanych do dofinansowania na miejscu 8 – w województwie łódzkim FPL jest liderem.

 Europejskie Fundusze 


 

 

FPL został wyróżniony w rankingu firm szkoleniowych magazynu Home&Market. Pani Prezes, Jolanta Krokowska została jednocześnie poproszona przez Redakcję o wypowiedzenie się na temat aktualnej sytuacji na rynku szkoleń, a jej opinia ukazała się we wrześniowym numerze magazynu. 

 

 


 

 

7 miejsce w województwie łódzkim wśród małych firm rodzinnych

  1. FPL zajął 7 miejsce w kategorii małe firmy rodzinne w województwie łódzkim w prestiżowym „Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2011”, opracowywanym przez Newsweek Polska.

 Dyplomy i statuetki dla najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw rodzinnych województwa łódzkiego wręczono podczas uroczystej gali, w której udział wzięło 90 przedstawicieli 25 wyróżnionych firm, a wśród nich znalazła się trzyosobowa reprezentacja FPL. Prezes firmy, Jolanta Krokowska otrzymała dyplom z rąk redaktor Newsweeka, Karoliny Jaroszewicz oraz wiceprezesa Alior Banku, Artura Maliszewskiego.

 

 


 

 

Jolanta KrokowskaNagroda

 Realizowany przez FPL projekt „Po pierwsze ludzie – program rozwoju kadr firmy Praktiker” otrzymał tytuł „Najlepsza inwestycja w człowieka” w konkursie „Dobre praktyki EFS” organizowanego przez Ministra Rozwoju Regionalnego.

Statuetki dla 60 najlepszych projektów, w tym projektu FPL, wręczono podczas uroczystej gali kończącej konkurs „Dobre praktyki EFS”, połączonej z ogólnopolską konferencją „Europejski Fundusz Społeczny – 50 lat inwestycji w kapitał ludzki”.

 


 

Okładka Magazynu Ekonomicznego Home & Market

 

 

 

 

Magazyn ekonomiczny Home & Market uznał Panią Prezes FPL, Jolantę Krokowską, za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce.

[Home & Market, nr 2/2010]

 

 

 

 


 

 

Jolanta Krokowska

 

Businessman Magazine uznał Panią Prezes FPL, Jolantę Krokowską, za jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce – 20 miejsce w prestiżowym rankingu „Perły biznesu”.

 [Businessman Magazine nr 7/ 2005]

 

 


 

 


 

Zadaj pytanie

+