Strona główna » Metodyki » FPL PV
drukuj | A | A | A

Metodyki

Kontakt: (42) 6 300 900

FPL PV

FPL PV® to autorska metodyka budowania motywacji oraz doskonalenia kultury organizacyjnej poprzez rozpoznawanie wartości zawodowych pracowników.

Poznając priorytetowe wartości pracowników menedżerowie zyskują konkretną podstawę trafniejszego dopasowania osoby do stanowiska oraz takiego formułowania zadań, by pracownik miał motywację do ich realizowania. Świadome odwoływanie się do wartości buduje pożądaną kulturę organizacyjną i kształtuje postawy pracowników wspierające osiąganie lepszych wyników biznesowych.

Ułatwia to zarządzanie efektywnością w organizacji, a pracownicy zyskują wyraźne poczucie swojej podmiotowości w firmie, które bezpośrednio przekłada się na poziom ich zaangażowania.

  

 

PV

 

Rozpoznanie

źródeł motywacji

 

FPL PV® umożliwia sprawdzenie, czy wartości zawodowe pracownika są zgodne z zadaniami, jakie otrzymuje i czy w związku z tym będzie je wykonywać z oczekiwanym zaangażowaniem.

 

 

 

 

PV

 

Zbliżenie wartości osobistych

i organizacyjnych

 

FPL PV® wspiera kierowanie pracownikami
oraz proces ich rekrutacji.
Pozwala dopasować wartości
pracowników i organizacji tak,
aby były zgodne z
wzajemnymi oczekiwaniami
oraz misją i strategią firmy.

 

 

 

 

PV

 

O wartościach –

językiem konkretów

 

Zestaw wartości będący podstawą metodyki FPL PV®
jest kluczem do diagnozy hierarchii wartości pracowników. Oparcie się na tych wartościach decyduje o skuteczności kształtowania postaw i rozwijania efektywności.

 

Zadaj pytanie

+