Strona główna » Narzędzia » Test FPL PV
drukuj | A | A | A

Narzędzia

Kontakt: (42) 6 300 900

Test FPL PV

-> Dowiedz się więcej o metodyce FPL PV <-

 

 

Test wyjątkowej wartości

Postawy pracowników regularnie pojawiają się w centrum uwagi każdej organizacji. Ponieważ rzutują one na najważniejsze aspekty funkcjonowania firmy, warto mieć na te postawy skuteczny wpływ. A jest on możliwy tylko wtedy, kiedy pozna się wartości, którymi kieruje się każdy pracownik – i temu służy specjalny Test FPL PV®. Narzędzie to operuje zestawem wartości najważniejszych z punktu widzenia rozwoju nowoczesnej organizacji biznesowej. Uświadomione, konkretne wartości zawodowe wspierają rozwój osobisty, a zarządzanie pozwalają oprzeć na trwałej, istotnej dla wszystkich podstawie.

 

 

Buduj na spójnych wartościach

Test FPL PV® jest narzędziem pozwalającym określić indywidualną hierarchię wartości zawodowych, co stanowi podstawę do oceny ich spójności z wartościami organizacji i do wypracowania rozwiązań ułatwiających zarówno zarządzanie zaangażowaniem pracowników, jak i rekrutację osób, których cele będą zgodne z celami strategicznymi firmy.

 

 

Zarządzaj źródłem efektywności

Wyniki Testu FPL PV® służą rozpoznaniu podstaw własnej efektywności, ułatwiają skuteczne motywowanie i budowanie wzorcowej kultury organizacyjnej, która z jednej strony docenia podmiotowość każdego pracownika, a z drugiej dba o kształtowanie pożądanych postaw i potrafi stosować kryterium wartości zarówno przy doborze osób do stanowisk, jak i zadań do osób.

 


+