Strona główna » Narzędzia » Test FPL CS
drukuj | A | A | A

Narzędzia

Kontakt: (42) 6 300 900

Test FPL CS

-> Dowiedz się więcej o metodyce FPL CS <-

 

 

Style myślenia – klucz do efektywności

Organizacja to ludzie, którzy ją tworzą, a więc i określone style myślenia charakterystyczne dla każdej z tych osób. A skuteczne zarządzanie, to m.in. wynik umiejętnego rozpoznania tych stylów i odwoływania się do nich w codziennych relacjach. Doskonałym wsparciem w tym zakresie jest Test FPL CS®, który w prosty i szybki sposób dostarcza praktycznych wskazówek, jakie nawykowe style myślenia są najczęściej wykorzystywane przez pracowników, jakie są ich naturalne predyspozycje poznawcze.

 

 

Zarządzaj stylowo

Wiedza, jaką pozyskuje się dzięki Testowi FPL CS®, pozwala usprawnić efektywność komunikacji interpersonalnej, właściwie dobierać sposób przekazywania informacji, zadań, trafniej rozpoznawać intencje i tak formułować przekaz, by skuteczniej motywować.

 

 

Przekaz właściwie sformatowany

Informacje o dominujących stylach myślenia, odnosząc się do działań własnych, współpracowników czy podwładnych, umożliwiają dopasowanie przekazu do konkretnej osoby oraz budują świadomość indywidualnych priorytetów w tym zakresie.

 

 

Korzystaj z dopasowania

Wykorzystanie Testu FPL CS® ułatwia sprostanie takim wyzwaniom, jak zbudowanie osobistej skuteczności w relacjach zawodowych, zwiększenie efektywności zespołów czy dopasowanie osób do stanowisk i specyfiki współpracy z innymi. Test jest narzędziem, dzięki któremu można uniknąć strat powodowanych przez trudności z wzajemnym porozumiewaniem się i zrozumieniem w ramach organizacji.

 


+